Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.

Шахти для кальяну MattPear

6
Сортувати за:
Фильтры

Там, де необхідно функціональна шахта з мінімалістичним дизайном і в середньому ціновому діапазоні, тоді вибирають шахти для кальянів MattPear. Виробник використовує для своїх апаратів прецизійні металеві труби. Це говорить про те, що шахта від Метпір матиме точно вивірений діаметр, а внутрішня частина - ідеальну гладку поверхню. Шахти Matt Pear мають на всіх кріпленнях магнітні замки власної розробки. Таке технологічне рішення робить ці девайси максимально безпечним. Під час курильних сеансів нічого не розкрутиться навіть, якщо кальян Матпір впаде. Для своїх шлангів виробник використовує харчовий силікон, який не викликає алергію. MattPear - якісні девайси за бюджетною вартістю.

🥇 На якій кількості рідини можна отримати легку тягу з шахтою Метпір ❓
На погружній частині всіх шахт MattPear є дві регулюючі смуги. Чим правильніше налито рідину в колбу, тим легше буде затяжка.
🏆 Чи можна на шахтах MattPear замість чаші встановлювати фрукти ❓
У комплекті шахти для кальяну Матпір йде подовжений універсальний перехідник, тому замість чаші можна використовувати і фрукти, і навіть овочі.
💎 Які колби підходять до шахт Мат Пієр ❓
До шахт Matt Pear підходять класичні колби. Наприклад, від українського бренду Hookah Tree.

Придбати з доставкою шахту для кальяну MattPear по всій Україні, зокрема: Миколаїв, Нова Каховка, Скадовськ, Олешки, Южноукраїнськ, Генічеськ, Вознесенськ, Херсон, Очаків, Каховка, Первомайськ