Фильтры

Шахти для кальяну Darkside (Дарк Сайд)

1
Сортувати за:
Фильтры

Шахти Darkside - творіння від відомої тютюнової марки, яка вирішила створити свій фірмовий курильний девайс. Як відзначали самі Дарксайдівці найкраще їх тютюн розкривається в кальяні старбас, тому саме ці наргілє послужили прототипом для створення власних девайсів. Шахти дарксайд зроблені з вдалого поєднання двох самих часто використовуваних металів - нержавіючого та авіа-алюмінію. Завдяки використанню таких матеріалів конструкції шахт для кальяну Darkside виходять не важкими, але при цьому міцними і надійними. Дизайн можна віднести до класичного: прості лаконічні форми, зовнішнє покриття є спеціальним глянсовим барвником. Купивши шахту від дарксайд, жалкувати не доведеться. Адже рівень димних характеристик відповідає топовим світовим курильним стандартам.

🥇 Яка тяга у шахти для кальяну Darkside ❓
Завдяки діаметру в 1.3 см тяга виходить класичною, а для полегшення затяжок (і комфорту в цілому) в комплекті є дифузор.
🏆 Чому варто купувати шахту дарксайд ❓
Дарксайд починали як виробники тютюну. Хто, як не вони, знають в якому кальяні краще буде розкриватися смак тютюнового листа.
💎 Чи виправдана ціна на шахти Dark Side ❓
Цілком, у якості збірки девайса дарк сайд і якості ароматного диму сумніватися не доводиться.

Купити з доставкою шахту для кальяну Darkside по всій Україні, зокрема: Скадовськ, Миколаїв, Генічеськ, Нова Каховка, Вознесенськ, Олешки, Каховка, Очаків, Южноукраїнськ, Херсон, Первомайськ