Фильтры

Мундштуки з охолоджувачем

1
Сортувати за:
Фильтры

Набридло курити звичайний кальян, і ти шукаєш нових відчуттів, тоді найпростіше, що ти можеш зробити, це купити мундштук з охолоджувачем. Саме такої думки дотримувалася Мама Хуана, яка дуже любила кальян і вміло з ним поводилася. Мундштук з охолоджувачем зробить дим кальяну більш м'яким і охолодженим, відповідно сам процес куріння буде ще більш приємним і комфортним. Конструкція такого аксесуара складається з двох частин, одна з яких і має ту саму охолоджувальну капсулу. І якщо ти ніколи ще не курив кальян з таким мундштуком, тоді вперед - дій. Купи мундштук з охолоджувачем і насолоджуйся!

🥇 Якими бувають мундштуки з охолоджувачем ❓
Мундштук з охолоджувачем - виріб подвійної конструкції, одна з них має охолоджувальну капсулу. Дизайн і параметри найрізноманітніші. Як матеріал може використовуватися акрил і силікон.
🏆 Який мундштук з охолоджувачем краще вибирати ❓
Вибираючи мундштук з охолоджувачем особливих критеріїв вибору не буде. Головне, щоб він підходив Вам за параметрами і дизайном.
💎 Які ціни на мундштук з охолоджувачем в Мама Хуана ❓
Ціна на мундштук з охолоджувачем в Mama Huana більш ніж доступна. Купити такий аксесуар можна за 300-400 грн. А якщо у Вас виникнуть питання щодо вибору, то наші консультанти із задоволенням на них дадуть відповідь.

Купити з доставкою мундштуки з охолоджувачем по всій Україні, зокрема: Генічеськ, Очаків, Южноукраїнськ, Скадовськ, Вознесенськ, Херсон, Каховка, Миколаїв, Олешки, Нова Каховка, Первомайськ