Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.

Ковпаки

6
Сортувати за:
Фильтры

Ковпак для кальяну - це свого роду новинка серед кальянних аксесуарів, але варто віддати їй належне, що вона швидко увійшла в ряд найбільш часто запитуваних девайсів для кальяну. Купити ковпак - це подбати про те, щоб вугілля не розвіювалося вітром, коли кальян використовується на відкритому просторі або ж забезпечити чаші більш швидке і рівномірне прогрівання. І як говорила Мама Хуана «Навіщо економити на дрібницях, вони не так багато коштують, щоб нехтувати ними». Погодьтеся, твердження дійсно вірне і вельми виправдане, купивши ковпак він в будь-якому випадку себе виправдає.

🥇 Які бувають види ковпаків для кальяну ❓
Усі ковпаки мають одне призначення - захищати вугілля від вітру, допомагати чаші рівномірно прогріватися і довше утримувати тепло в своїх стінках. При цьому вони можуть мати різний дизайн і матеріал виготовлення.
🏆 Який ковпак краще вибирати ❓
Вибираючи ковпак, беріть до уваги його матеріал, який повинен бути зносостійким і міцним. Також наявність ручки є обов'язковим моментом.
💎 Які ковпаки для кальяну пропонує Мама Хуана ❓
В Mama Huana є кілька видів ковпаків. Всі вони мають схожу конструкцію, але відрізняються своїм дизайном. А якщо у Вас виникають питання, наші фахівці завжди готові на них відповісти.

Купити з доставкою ковпаки по всій Україні, зокрема: Каховка, Миколаїв, Олешки, Генічеськ, Южноукраїнськ, Нова Каховка, Первомайськ, Херсон, Очаків, Вознесенськ, Скадовськ