Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.

Йоржики

12
Сортувати за:
Фильтры

Йоржик для кальяну потрібен в будь-якому будинку кальянолюбителя. Про те, що кальян любить чистоту знає практично кожен курець. А якщо і не знає, то через кілька процесів куріння, нехтуючи при цьому чищенням приладу, сам зрозуміє, що чистити його потрібно після кожного курильного сеансу. Точно так само і говорила Мама Хуана своєму синові, який лінувався користуватися йоржиком для кальяну.

Який придбати йоржик для чищення кальяну?

Врахуйте, що існує кілька видів йоржиків для чищення кальяну. Це обумовлено декількома факторами:

  • різна форма частин димного апарату, які будуть піддаватися обробці;
  • різні матеріали виготовлення основних складових хуки;
  • наявність водостійкого покриття на деталях.

Тому щітки для кальяну теж різняться по жорсткості і довжині ворсу. Так, є окремий йоржик для шахти кальяну і, відповідно, йоржик для колби кальяну. Також існує і щітка для кальяну з зовсім маленьким діаметром, вона підходить для прочищення шланга. Якщо Ваш резервуар під наргиле має "ніжну" поверхню і є боязнь банально подряпати її, то тоді варто взяти котоновий йоржик для колби. Ціна на дану модель щітки для кальяну не перевищує норму. Йоржик для шахти кальяну зазвичай йде з більш жорстким ворсом, так як метал трубки не боїться такого впливу.

Де найкраще купити йоржик для кальяну: в магазині або на барахолці?

Звичайно, йоржик для кальяну — це не той предмет, на покупку якого хочеться витратити багато часу. Але якщо ви цінуєте свій наргиле і апарат не з дешевого сегмента, то краще йоржик для кальяну взяти в спеціалізованому магазині, наприклад, в MamaHuana.
Мама Хуаніта сказала Хуану: "Синку, якщо ти лінуєшся чистити свій прилад, то ти не гідний його. І це неповага до самого себе! Не забудь купити і мені новий йоржик для колби!»
Пам'ятайте, що йоржики для кальяну за санітарними правилами потрібно іноді міняти, як тільки ви помітите знос ворсу.Тим більше, що ціна на йоржики для кальяну цілком посильна для періодичних покупок. Тому, краще замовити собі йоржик для кальяну і зробити цю процедуру очищення по максимуму легким і найбільш приємним.

🥇 Якими можуть бути йоржики для кальяну ❓
Йоржики для кальяну діляться щодо свого призначення, а саме: для колби, для шахти і для шланга. Всі вони відрізняються свої розміром, довжиною ручки і матеріалом ворсу.
🏆 Який йоржик краще купувати ❓
Кожен складовий елемент кальяну потребує чищення, застосовуючи при цьому окремі йоржики. Але який би йоржик Ви не вибирали, враховуйте, що працювати ним має бути зручно і комфортно.
💎 Які види йоржиків пропонує Мама Хуана ❓
У Мама Хуана представлено багато йоржиків, які окремо призначені для колб, для шахт і для шлангів. Всі вони мають свою ціну, свої параметри і свій дизайн.

Купити з доставкою йоржики по всій Україні, зокрема: Каховка, Вознесенськ, Миколаїв, Херсон, Нова Каховка, Генічеськ, Южноукраїнськ, Очаків, Первомайськ, Олешки, Скадовськ